دانش تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور

دانش: تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور ریاست جمهوری ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتقام دمی موراز بروس ویلیس ١٨ سال بعد از جدایی

دمی مور در یک برنامه کمدی در یک‌سری شوخی بروس ویلیس شوهر سابقش را عملا نابود کرد. شوخی‌های دمی مور آن‌قدر صریح و نیش‌دار بود که توجه همه را به خود جلب کرد.

انتقام دمی موراز بروس ویلیس ١٨ سال بعد از جدایی

انتقام دمی موراز بروس ویلیس ١٨ سال بعد از جدایی

عبارات مهم : جدایی

دمی مور در یک برنامه کمدی در یک سری شوخی بروس ویلیس شوهر سابقش را عملا نابود کرد. شوخی های دمی مور آن قدر صریح و نیش دار بود که توجه همه را به خود جلب کرد.

دمی مور و بروس ویلیس که سال ها با یکدیگر همسران بودند، اکنون چندین سال است که از یکدیگر جدا شده است اند و هر یک زندگی جدیدی را پیش گرفته اند. جالب این است که دمی مور در حالی این شوخی ها را بیان می کرد که خود ویلیس نیز در برنامه کمدی حضور داشت. مور در یک مورد گفت: «وقتی که به زندگی مشترکمان نگاه می کنم سری ششم جان سخت در ذهنم نقش می بندد. بروس، تو در تمام آن سال ها مرده بودی.»

دمی مور که از سال ١٩٨٧ تا سال ٢٠٠٠ همسر بروس ویلیسبود در بخشی دیگر از سخنانش گفت: «قبل از اینکه با بروس ازدواج کنم با سه سری نخست فیلم جان سخت ازدواج کردم که البته خیلی از معنی می دهد. چون دو سری آخر فیلم واقعا مزخرف بود.» دمی مور حتی پا را فراتر گذاشته و به دورانی اشاره کرد که مور و ویلیس یک دختر نوزاد داشتند. مور گفت: «وقتی که دخترمان کوچک بود یک شب که نوبت بروس بود تا پوشک فرزند را عوض کند، از خواب بیدار شد و در گوشم گفت همین حالا بهت هزار دلار می دهم اگر تو پوشک فرزند را عوض کنی.» مور درنهایت تیر خلاص را به ویلیس شلیک کرده و گفت: «بروس فکر می کند که آخر زندگی یکسان ما یکی از بزرگترین شکست های زندگی اش بوده است ولی بروس اینقدر به خودت سخت نگیر. تو شکست های خیلی بزرگتر هم داشتی. شکست هایی مثل فیلم Hudson Hawk، شکست هایی مثل تلاشت جهت کنارزدن جورج کلونی در فیلم اوشن ١١ که درنهایت موفق نشدی و یا شکستت در نوازندگی هامورنیکا که واقعا در آن بد بودی و گند زدی.» دمی مور بعد از جدایی از بروس ویلیس با اشتون کوچر که بیش از ١٥ سال از او کوچک تر بود، ازدواج کرد. ویلیس هم بعد از جدایی از دمی مور با یک دختر ٢١ ساله ازدواج کرد ولی هر دو ازدواج باز هم به جدایی کشید.

انتقام دمی موراز بروس ویلیس ١٨ سال بعد از جدایی

واژه های کلیدی: جدایی | زندگی | انتقام | ازدواج | برنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs