دانش تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور

دانش: تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور ریاست جمهوری ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خوش‌شانس بودم که عشقم به موسیقی در حد علاقه‌مندی باقی نماند / حامد بهداد

 حامد بهداد در کنسرت پنجم خرداد گروه دارکوب به مناسبت 10 سالگی این گروه به اجرای زنده خواهد پرداخت و می‌گوید خوش‌شانس بوده که عشقش به موسیقی در حد علاقه‌من

خوش‌شانس بودم که عشقم به موسیقی در حد علاقه‌مندی باقی نماند / حامد بهداد

حامد بهداد: خوش شانس بودم که عشقم به موسیقی در حد علاقه مندی باقی نماند

عبارات مهم : کنسرت

حامد بهداد در کنسرت پنجم خرداد گروه دارکوب به مناسبت 10 سالگی این گروه به اجرای زنده خواهد پرداخت و می گوید خوش شانس بوده که عشقش به موسیقی در حد علاقه مندی باقی نمانده هست. .

به گزارش خبرآنلاین، گروه موسیقی دارکوب درحالی پنجم خرداد در برج میلاد روی صحنه می رود که حامد بهداد به عنوان یکی از خواننده های این گروه به اجرای زنده خواهد پرداخت.

خوش‌شانس بودم که عشقم به موسیقی در حد علاقه‌مندی باقی نماند / حامد بهداد

حامد بهداد که سال های زیادی در کنار همایون نصیری و گروه «دارکوب» حضور داشته راجع به 10 سالگی این گروه گفت: «می گویند بر لب هوا نشین و گذر عمر ببین. ما 10 سالش را این گونه دیدیم. رفیق های خوبی مثل همایون نصیری، دارا، آرش و خیلی هایی که بودند و اکنون نیستند یا مثل خود من در پارت تایم های مختلفی تمرین کردند و رفتند… دوستی ها، خاطره ها و به خصوص موسیقی در این 10 سال خیلی لذت بخش بوده است.»

بهداد افزود: «من خیلی خوش شانس بودم که حداقل در بخش موسیقی دوستان درجه یکی مثل همایون نصیری، علیرضا عصار، همایون شجریان، دارا دارایی، علی اظهری و… داشتم. خیلی خوش شانس بودم که این دوستان با من بودند و علاقمندی من به موسیقی صرفا در حد علاقه باقی نماند. دوستی با این رفقای هنرمندم باعث شد که من از نزدیک به تماشای موسیقی بنشینم و در شخصی ترین بخش های زندگیم با آن ها بزرگ شوم، بگویم و بخندم و قطعا 10 سالگی دارکوب جهت من لذت بخش است.»

 حامد بهداد در کنسرت پنجم خرداد گروه دارکوب به مناسبت 10 سالگی این گروه به اجرای زنده خواهد پرداخت و می‌گوید خوش‌شانس بوده که عشقش به موسیقی در حد علاقه‌من

در این بین سرپرست گروه موسیقی دارکوب نیز با تشریح بعضی جزییات کنسرت 10 سالگی این گروه گفت: «بسیار خرسندیم که گروه دارکوب امسال وارد دهمین سال فعالیت های خود شده است هست. از همان ابتدا همواره تلاش من و همه نوازنده ها و اعضای دارکوب این بوده که عالی ترین و نیرومند ترین آثار را در اختیار مخاطبین قرار دهیم. در کنسرت 10 سالگی دارکوب گلچینی از آثار گروه که در سال های گذشته روانه بازار موسیقی شده است است را با قدرت و انرژی تمام اجرا خواهیم کرد.»

همایون نصیری راجع به حضور حامد بهداد به عنوان خواننده در کنسرت 10 سالگی دارکوب نیز گفت: «حامد بهداد جز معدود هنرمندانی است که از همان سال های ابتدایی فعالیت های دارکوب به عنوان خواننده در کنار ما بوده و از هوش و سواد موسیقایی بالایی برخوردار هست. مواقع زیادی بوده که حامد مشاوره هایی را به من داده و باعث شده است این همکاری بهتر جریان پیدا کند.»

همایون نصیری راجع به چشم انداز دهه دوم فعالیت های گروه دارکوب نیز اعتقاد است: «قطعا همان راه را ادامه می دهیم و پخته تر می شویم. هر چقدر زیاد بگذرد زیاد یاد می گیریم و گوش می کنیم و سوادمان بالاتر می رود.»

خوش‌شانس بودم که عشقم به موسیقی در حد علاقه‌مندی باقی نماند / حامد بهداد

کنسرت 10 سالگی گروه دارکوب پنجم خرداد در دو سانس در برج میلاد به همت موسسه کامیاب بهاران و تهیه کنندگی علی حق شناس و با همکاری موسسه گروه تحریریه سایت برگزار خواهد شد.

واژه های کلیدی: کنسرت | دارکوب | فعالیت | دارکوب | موسیقی | حامد بهداد | همایون شجریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs