دانش تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور

دانش: تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور ریاست جمهوری ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

هشدار مکارم به وجود فساد بسیار گسترده در شهرداری

سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اجرای ناصحیح بودجه نقد و غیر نقد موجب فسادهای بسیار گسترده شده است است.  هشدار مکارم به ..

ادامه مطلب

زیاد کردن ترشح هورمون استرس با گرم تر شدن هوا

مطالعه تازه محققان نشان می دهد در فصل تابستان ترشح هورمون های استرس در بدن به مراتب بالاتر است.  زیاد کردن ترشح هورمون استرس با گرم ت..

ادامه مطلب

تنها یک ضربه به سر خطر پارکینسون را زیاد کردن می دهد

مطالعه تازه محققان نشان می دهد تنها یک ضربه خفیف به سر می تواند ریسک مبتلا شدن به بیماری پارکینسون را تا ۵۶ درصد زیاد کردن دهد.  تنها یک ضربه ..

ادامه مطلب

تجمع جمعی از رانندگان آژانس دربرابر شورای شهر در اعتراض به قیمت طرح ترافیک

جمعی از رانندگان آژانس و اعضای اتحادیه آژانس‌داران امروز در اعتراض به قیمت طرح ترافیک تازه برابر شورای شهر تجمع کردند.  تجمع جمعی از رانندگا..

ادامه مطلب

دیدار وزرای خارجه کشور عزیزمان ایران و ونزوئلا

خورخه آرآسا وزیر خارجه ونزوئلا شنبه ۱۸ فروردین با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در ساختمان وزارت خارجه برگزار شد، در ..

ادامه مطلب

مسلمان تایید شد! ، تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس با تاکید بر اینکه تمدید قرارداد بازیکنان تیم فوتبال این کلوب از هفته آینده انجام می شود، گفت: در فهرست سرمربی نام «مسلمان» هم..

ادامه مطلب

ترامپ در حال نابود کردن دستاوردهای مبارزه با سلاح‌ هسته‌ای است / ظریف

وزیر خارجه کشورمان گفت: ترامپ با تخصیص مبلغ هنگفتی جهت بازسازی سلاح‌های هسته‌ای، در حال نابود کردن تمام دستاوردهای سال‌های گذشته در حوزه مبارزه با سل..

ادامه مطلب