دانش تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور

دانش: تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور ریاست جمهوری ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

در بازار ارز چه خبر است؟

صرافی‌های بانک‌ها دلار را به قیمت بانکی می‌فروشند و برابر چند باب از آن‌ها، صف‌های طولانی شکل گرفته هست؛ یک نفر از طرف صرافی، اسامی افراد را یادداشت می‌کند..

ادامه مطلب

آثار برجام روی اقتصاد کشور عزیزمان ایران

موسسه مالیه بین الملل در گزارشی (IIF) اعلام کرد شانس زنده ماندن توافق در دوران ریاست جمهوری ترامپ، ۵۷ درصد است. آثار برجام روی اقتصاد کش..

ادامه مطلب

آخوندی کلید رونق مسکن را به دولت آینده می‌دهد؟

راهکارهای دولت از طریق ۹ ابزار مالی که عمدتا به وسیله وزارت راه و شهرسازی و سیستم بانکی جهت تقویت عرضه و تقاضای مسکن ارایه شده است به علت حباب قیمت مسکن با ک..

ادامه مطلب

کاهش سود بانکی هم حریف مسکن نشد ، بازگشت اجاره‌ به نرخ‌های قبلی

مشاهدات میدانی از سطح شهر نشان می‌دهد التهابات و هیجانات حاصل از کم کردن سود سپرده بر بازار اجاره مسکن که به کمیاب شدن فایل های رهن کامل منجر شده است ..

ادامه مطلب

قیمت نفت در ۲۰۱۸ کمتر از ۵۵ دلار خواهد بود

شرکت بی پی آینده نگری کرد که در سال آینده میلادی، میانگین قیمت نفت کمتر از ۵۵ دلار خواهد بود.  قیمت نفت در ۲۰۱۸ کمتر از ۵۵ دلار خواهد بود ..

ادامه مطلب

عبور خرید تضمینی گندم از مرز ۳۰۰۰ میلیارد تومان

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی از خرید تضمینی حدود ۳۰۰۰ میلیارد تومانی گندم خبر داد و گفت: براساس مصوبه هیات دولت، خرید گندم در چهار استان..

ادامه مطلب

شیر و لبنیات گران نمی شود

دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی کشور عزیزمان ایران گفت: ماه مبارک رمضان امسال، قیمت شیر و محصولات لبنی هیچ گونه افزایشی نخواهد داشت. شیر و لب..

ادامه مطلب

احمدي‌نژاد يك‌شبه مسكن مهر را ٧٥ برابر كرد

گزینش هليكوپتري مسكن مهر پرديس بدون حتي يك ورق كاغذ براي بررسي طرح آن را به راحتي نمي توان فراموش كرد؛ همان چيزي كه وقتي عباس آخوندي، وزير راه وشهرسازي،..

ادامه مطلب