دانش تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور

دانش: تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور ریاست جمهوری ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

انتقام دمی موراز بروس ویلیس ١٨ سال بعد از جدایی

دمی مور در یک برنامه کمدی در یک‌سری شوخی بروس ویلیس شوهر سابقش را عملا نابود کرد. شوخی‌های دمی مور آن‌قدر صریح و نیش‌دار بود که توجه همه را به خود جلب کرد. ..

ادامه مطلب

می گفتند صدایت کافه ای است / جوادیساری

جواد یساری که بعد از سال‌ها ممنوع‌الفعالیتی، در فیلم «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی حضور پیدا کرده و قطعه‌ای را خوانده هست، می‌گوید بعد از انقلاب ..

ادامه مطلب

چهر‌ه‌های معترض به دنبال چه هستند؟

تعدادی از چهره‌های سینما در اقدامی اعتراض آمیز، دعوت افطاری رییس جمهور را رد کرده اند؛ با این وجود، دلایلی که آنها ‏برای رد این دعوت ارائه کرده اند ب..

ادامه مطلب

بلیت‌ سینماها 20 روز نیم‌بها می‌شود

سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که به مناسب روز ملی سینما، بلیت‌های تمام سینماهای کشور از 19 شهریور تا آخر هفته دفاع مقدس (7 مهر ماه ) نیم بها می‌شود. ..

ادامه مطلب

تصویر ، رامبد جوان با همسرش نگار جواهریان

ستاره | طبیعت | رامبد جوان | نگار جواهریان | اخبار فرهنگی و هنری رامبد جوان با همسرش نگار جواهریان/ عکس عبارات مهم : ستاره ع..

ادامه مطلب

خانواده مهم‌ترین پایگاه عاطفی است / هرمز شجاعی‌مهر

سال گذشته، حنجره‌اش جراحی شد، جهت او که مجری تلویزیون است و بیماری‌اش ارتباط کامل با حرفه‌اش دارد این بیماری می‌توانست بحرانی را برایش شکل دهد ولی هرم..

ادامه مطلب

تصویر ، رای نیوشا ضیغمی در انتخابات ریاست‌جمهوری

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری به حسن روحانی رای می‌دهد. رای نیوشا ضیغمی در انتخابات ریاست جمهوری/ عکس عبارات مه..

ادامه مطلب

خوش‌شانس بودم که عشقم به موسیقی در حد علاقه‌مندی باقی نماند / حامد بهداد

 حامد بهداد در کنسرت پنجم خرداد گروه دارکوب به مناسبت 10 سالگی این گروه به اجرای زنده خواهد پرداخت و می‌گوید خوش‌شانس بوده که عشقش به موسیقی در حد علاق..

ادامه مطلب