دانش تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور

دانش: تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور ریاست جمهوری ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

مسلمان تایید شد! ، تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس با تاکید بر اینکه تمدید قرارداد بازیکنان تیم فوتبال این کلوب از هفته آینده انجام می شود، گفت: در فهرست سرمربی نام «مسلمان» هم..

ادامه مطلب

آلودگی فوتبال زیاد است ، استقلال در حضور پرسپولیس قهرمان نمی‌شود

نایب مدیر فدراسیون فوتبال در امور بانوان که حالا نایب مدیر بسکتبال شده، با بیان اینکه دست هایی در کار بود تا از فوتبال جدا شود گفت: آلودگی این رشته زیاد اس..

ادامه مطلب

الکسیس سانچز با منچستریونایتد به توافق رسید

به گزارش تسنیم، الکسیس سانچز که مورد توجه هر دو تیم شهر منچستر قرار گرفته بود با منچستریونایتد به توافق رسید تا فوتبالش را زیر نظر مورینیو ادامه دهد. الکسیس سان..

ادامه مطلب

واکنش اداره کل ورزش استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به مسدود کردن ورودی ساختمان ۶ هیات ورزشی

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: تلاش می‌کنیم دراسرع وقت مسئله پیش آمده جهت ساختمان شش هیا..

ادامه مطلب

پارس جنوبی، نایب قهرمان جام کلوب های فوتبال ساحلی دنیا شد

تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در دیدار نهایی مسابقه های کلوب های دنیا شکست خورد و از رسیدن به مقام قهرمانی باز ماند. پارس جنوبی، نایب قهرما..

ادامه مطلب

استعفانامه‌ای از &quot/ دریافت نکرده‌ایم ، طاهری&quot، وزارت ورزش

وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد، علی‌اکبر طاهری هیچ استعفانامه کتبی‌ای به این وزارتخانه ارائه نکرده است.  وزارت ورزش: استعفانامه ای از "طاه..

ادامه مطلب

افزایش موقت پرسپولیس به صدر جدول ، سایپا صفر – پرسپولیس ۲

به گزارش ایسنا، از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی پایتخت کشور عزیزمان ایران مهمان سایپا بود. تقابل علی دایی با تیم سا..

ادامه مطلب

هافبک الهلال به دیدار برابر پرسپولیس می‌رسد

بازیکن تاثیر گذار الهلال در میانه میدان مشکلی جهت حضور در دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس ندارد. هافبک الهلال به دیدار برابر پرسپولیس می رسد عبارات ..

ادامه مطلب

برانکو ایوانکوویچ از الاهلی می‌ترسد!

یک روزنامه عربستانی مدعی شد برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از تیم الاهلی عربستان می ترسد!  برانکو ایوانکوویچ از الاهلی می ترسد! عبا..

ادامه مطلب

اطلاعیه کلوب ذوب‌آهن راجع به رضا شکاری

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان راجع به رضا شکاری و ماجرای پیوستن این بازیکن به روبین کازان روسیه اطلاعیه‌ای همراه با سند منتشرکرد. اطلاعیه کلوب ذو..

ادامه مطلب