دانش تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور

دانش: تصویر انتخابات حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور ریاست جمهوری ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

بررسی فوریتی ۱۷ تولید کننده داخلی داروی والزارتان به وسیله شرکت غذا و دارو

سخنگوی شرکت غذا و دارو راجع به شرایط مصرف داروی “والزارتان” در کشور عزیزمان ایران و ریکال شدن آن در بازار دارویی کشورمان توضیحاتی ارایه داد. ..

ادامه مطلب

تاثیر واکسن سل بر درمان دیابت نوع۱

نتایج یک آزمایش بالینی نشان می دهد واکسنی که عمدتاً جهت درمان بیماری سل استفاده می شود ممکن است در کم کردن قندخون اوج در بین افراد مبتلا به دیابت نوع..

ادامه مطلب

زیاد کردن ترشح هورمون استرس با گرم تر شدن هوا

مطالعه تازه محققان نشان می دهد در فصل تابستان ترشح هورمون های استرس در بدن به مراتب بالاتر است.  زیاد کردن ترشح هورمون استرس با گرم ت..

ادامه مطلب

تنها یک ضربه به سر خطر پارکینسون را زیاد کردن می دهد

مطالعه تازه محققان نشان می دهد تنها یک ضربه خفیف به سر می تواند ریسک مبتلا شدن به بیماری پارکینسون را تا ۵۶ درصد زیاد کردن دهد.  تنها یک ضربه ..

ادامه مطلب

درمان بیماری لثه راهکاری جهت کنترل فشارخون

تحقیق تازه نشان می دهد درمان تهاجمی بیماری لثه می تواند به کم کردن فشارخون در افراد در معرض ریسک فشارخون اوج کمک کند.  درمان بیماری لث..

ادامه مطلب

علل بروز پوکی استخوان ، ایرانی ها کم شیر می خورند

رئیس مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، گفت: تغذیه نامناسب، بویژه سرانه کم مصرف شیر در کشور عزیزمان ایران و کم تحرکی، عوامل مهم ابتلای ا..

ادامه مطلب

یک دهم نوزادانِ دنیا واکسن سه‌گانه دریافت نکرده‌اند

طبق بروزترین آمار ارائه شده است از سوی شرکت جهانی بهداشت (WHO) و یونیسف، نبود واکسن جان یک دهم نوزادان دنیا را در معرض خطر جدی قرار داده است. ..

ادامه مطلب

جایگزینی کد ملی با دفترچه‌های بیمه تا یک ماه دیگر

معاون دولت الکترونیک شرکت فناوری اطلاعات با اشاره به ایجاد ۶۶ میلیون پرونده الکترونیک سلامت، از از بین بردن دفترچه‌های بیمه در جهت توسعه دولت الکترونیک تا یک..

ادامه مطلب